Location : Home > C > CD5EC820GO3F
CD5EC820GO3F
Share on FacebookShare on Facebook
CD5EC820GO3F distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
CD5EC820GO3F Mica Capacitors 82pF 300V +/-2 80,000 Cornell Dubilier 2016+ New parts and in our stock enkaite Electronics Co., Ltd
CD5EC820GO3F CAP MICA 82PF 300V 2 RADIAL 898100 Cornell Dubilier Electronics ( NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
CD5EC820GO3F CAP MICA 82PF 300V 2 RADIAL 788100 Cornell Dubilier Electronics ( 1525+ Global & Immediately RENXIM Electronics Co.,Ltd.
CD5EC820GO3F CAP MICA 82PF 300V 2 RADIAL 1417100 Cornell Dubilier Electronics ( 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
CD5EC820GO3F CAP MICA 82PF 300V 2 RADIAL 788100 Cornell Dubilier Electronics ( 1525+ Special offers,Reliable qualit Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
CD5EC820GO3F ROHS 80500 Originalnew 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk