Location : Home > C > CDV16FF121JO3F
CDV16FF121JO3F
Share on FacebookShare on Facebook
CDV16FF121JO3F distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
CDV16FF121JO3F Mica Capacitors 120pF 1000V +/-5 80,000 Cornell Dubilier 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
CDV16FF121JO3F CAP MICA 120PF 1KV 5 RADIAL 1351400 Cornell Dubilier Electronics ( 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited
CDV16FF121JO3F CAP MICA 120PF 1KV 5 RADIAL 801400 Cornell Dubilier Electronics ( 17+/18+ Shipping Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
CDV16FF121JO3F CAP MICA 120PF 1KV 5 RADIAL 735800 Cornell Dubilier Electronics ( 2014+ Pb Free,RFQ Now Ameyic Electronics Limited
CDV16FF121JO3F CAP MICA 120PF 1KV 5 RADIAL 691400 Cornell Dubilier Electronics ( 1525+ Special offers,Reliable qualit Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
CDV16FF121JO3F CAP MICA 120PF 1KV 5 RADIAL 801400 Cornell Dubilier Electronics ( NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.