Location : Home > C > CDV16FF911JO3F
CDV16FF911JO3F
Share on FacebookShare on Facebook
CDV16FF911JO3F distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
CDV16FF911JO3F ROHS 48050 originalne 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
CDV16FF911JO3F Mica Capacitors 910pF 1000V +/-5 80,000 Cornell Dubilier 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
CDV16FF911JO3F CAP MICA 910PF 1KV 5 RADIAL 1356700 Cornell Dubilier Electronics ( 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
CDV16FF911JO3F CAP MICA 910PF 1KV 5 RADIAL 696700 Cornell Dubilier Electronics ( 1525+ Special offers,Reliable qualit Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
CDV16FF911JO3F CAP MICA 910PF 1KV 5 RADIAL 696700 Cornell Dubilier Electronics ( 1525+ Global & Immediately RENXIM Electronics Co.,Ltd.