Location : Home > C > CDV19EF560JO3F
CDV19EF560JO3F
Share on FacebookShare on Facebook
CDV19EF560JO3F distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
CDV19EF560JO3F CAP MICA 56PF 1KV 5 RADIAL 705600 Cornell Dubilier Electronics ( NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
CDV19EF560JO3F Mica Capacitors 56pF 1000V +/-0.05 80,000 Cornell Dubilier 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
CDV19EF560JO3F CAP MICA 56PF 1KV 5 RADIAL 1255600 Cornell Dubilier Electronics ( 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
CDV19EF560JO3F CAP MICA 56PF 1KV 5 RADIAL 595600 Cornell Dubilier Electronics ( 1525+ Special offers,Reliable qualit Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com