Location : Home > C > CDV19FF301JO3F
CDV19FF301JO3F
Share on FacebookShare on Facebook
CDV19FF301JO3F distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
CDV19FF301JO3F CAP MICA 300PF 1KV 5 RADIAL 793900 Cornell Dubilier Electronics ( NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
CDV19FF301JO3F Mica Capacitors 300pF 1000V +/-.05 80,000 Cornell Dubilier 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
CDV19FF301JO3F CAP MICA 300PF 1KV 5 RADIAL 683900 Cornell Dubilier Electronics ( 1525+ Global & Immediately RENXIM Electronics Co.,Ltd.