Location : Home > C > CDV30FF681JO3F
CDV30FF681JO3F
Share on FacebookShare on Facebook
CDV30FF681JO3F distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
CDV30FF681JO3F CAP MICA 680PF 5 1000V RADIAL 785100 Cornell Dubilier Electronics ( 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
CDV30FF681JO3F CAP MICA 680PF 5 1000V RADIAL 795100 Cornell Dubilier Electronics ( NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
CDV30FF681JO3F CAP MICA 680PF 5 1000V RADIAL 785100 Cornell Dubilier Electronics ( 2015+ Global & Immediately RENXIM Electronics Co.,Ltd.
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
860160375032 Capacitors Aluminum Capacitors CAP 1000 UF 20% 16 V