Location : Home > C > CG2250MSTR
CG2250MSTR
Share on FacebookShare on Facebook
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
TPSE227M016R0100 Capacitors Tantalum Capacitors CAP TANT 220UF 16V 20% 2917
TPSE227M016R0100 AVX 125000 2016 Original&New&Rhos Hong Da Electronics Co.LTDbrenda@hongda-ic.com
TPSE227M016R0100 AVX 80,000 2013+ Tantalum Capacitors - Solid SMD 220uF 16V 20 L ESR Learn More Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
TPSE227M016R0100 AVX/KYOCER 20000 2016+ Originalnew IC Agent Electronics InsKevin@ic-agent.com
TPSE227M016R0100 ROHS 48105 12+ Originalnew IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
TR3A226K010C0800 Capacitors Tantalum Capacitors CAP TANT 22UF 10V 10% 1206
TR3A226K010C0800 IC 58290 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
TR3A226K010C0800 NEW 97450 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
TR3A226K010C0800 Vishay Sprague 1448300 15+ CAP TANT 22UF 10V 10 1206 Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
IEGBX6-33582-10-V Circuit Protection Circuit Breakers CIR BRKR MAG-HYDR ROCKER
NH3G425 Circuit Protection Electrical, Specialty Fuses FUSE SQUARE 425A 500VAC/440VDC
ECNR1.4 Circuit Protection Electrical, Specialty Fuses FUSE RK5 250V TIME-DELAY
0LMF01.6U Circuit Protection Electrical, Specialty Fuses FUSE CRTRDGE 1.6A 300VAC NON STD
LFJ600302PID Circuit Protection Fuseholders FUSE BLOK CART 600V 30A DIN RAIL
19111250001 Circuit Protection Fuses FUSE GLASS 1.25A 250VAC 5X20MM