Location : Home > C > CGA3E2NP02A180J080AA
CGA3E2NP02A180J080AA
Share on FacebookShare on Facebook
CGA3E2NP02A180J080AA distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
CGA3E2NP02A180J080AA CAP CER 18PF 100V 5 NP0 0603 129000 TDK Corporation N/A N/A Hongkong Inductors Limited
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
SO63-2-55-24-5 Cables, Wires - Management Solder Sleeve SOLDER SHIELD TERM 24 AWG LEAD