Location : Home > C > CGR331T100R2C
CGR331T100R2C
Share on FacebookShare on Facebook
CGR331T100R2C distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
CGR331T100R2C ROHS 48050 originalne 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
CGR331T100R2C Aluminum Electrolytic Capacitors - Screw Terminal 330uF 100V-10+75 80,000 Cornell Dubilier 2013+ New parts and in our stock SIMEN Electronics Co.,Ltd
CGR331T100R2C Aluminum Electrolytic Capacitors - Screw Terminal 330uF 100V-10+75 80,000 Cornell Dubilier 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd
CGR331T100R2C CAP ALUM 330UF 100V SCREW 705800 Cornell Dubilier Electronics ( NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.