Location : Home > C > CGS114U025X5C
CGS114U025X5C
Share on FacebookShare on Facebook
CGS114U025X5C distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
CGS114U025X5C CAP ALUM 110000UF 25V SCREW 79050 Cornell Dubilier Electronics ( 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
CGS114U025X5C CAP ALUM 110000UF 25V SCREW 804200 Cornell Dubilier Electronics ( 1532+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
CGS114U025X5C Aluminum Electrolytic Capacitors - Screw Terminal 25V 110 000uF CAP 80,000 Cornell Dubilier 2013+ New parts and in our stock SIMEN Electronics Co.,Ltd