Location : Home > C > CGS114U025X5L
CGS114U025X5L
Share on FacebookShare on Facebook
CGS114U025X5L distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
CGS114U025X5L CAP ALUM 110000UF 25V SCREW 77910 Cornell Dubilier Electronics ( 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
CGS114U025X5L CAP ALUM 110000UF 25V SCREW 796600 Cornell Dubilier Electronics ( 1532+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
CGS114U025X5L Aluminum Electrolytic Capacitors - Screw Terminal 110000uF 25V-10+75 80,000 Cornell Dubilier 2013+ New parts and in our stock SIMEN Electronics Co.,Ltd
CGS114U025X5L ROHS 48050 originalne 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk