Location : Home > C > CGS194U6R3V3C
CGS194U6R3V3C
Share on FacebookShare on Facebook
CGS194U6R3V3C distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
CGS194U6R3V3C ROHS 48050 originalne 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
CGS194U6R3V3C CAP ALUM 190000UF 6.3V SCREW 35000 CDE 12+ call,60mins feedback SINLIN ELECTRONICS LIMITED Authorized Distributor
CGS194U6R3V3C Aluminum Electrolytic Capacitors - Screw Terminal 190000uF 6.3V-10+75 80,000 Cornell Dubilier 2013+ New parts and in our stock SIMEN Electronics Co.,Ltd
CGS194U6R3V3C Aluminum Electrolytic Capacitors - Screw Terminal 190000uF 6.3V-10+75 80,000 Cornell Dubilier 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd
CGS194U6R3V3C CAP ALUM 190000UF 6.3V SCREW 801100 Cornell Dubilier Electronics ( NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.