Location : Home > C > CGS212U150R3C
CGS212U150R3C
Share on FacebookShare on Facebook
CGS212U150R3C distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
CGS212U150R3C CAP ALUM 2100UF 150V SCREW 19330 CDE 12+ call,60mins feedback SINLIN ELECTRONICS LIMITED Authorized Distributor
CGS212U150R3C Aluminum Electrolytic Capacitors - Screw Terminal 2100uF 150V-10+75 80,000 Cornell Dubilier 2013+ New parts and in our stock SIMEN Electronics Co.,Ltd
CGS212U150R3C Aluminum Electrolytic Capacitors - Screw Terminal 2100uF 150V-10+75 80,000 Cornell Dubilier 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd
CGS212U150R3C CAP ALUM 2100UF 150V SCREW 689000 Cornell Dubilier Electronics ( NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.