Location : Home > C > CGS314U6R3V5L
CGS314U6R3V5L
Share on FacebookShare on Facebook
CGS314U6R3V5L distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
CGS314U6R3V5L ROHS 48050 originalne 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
CGS314U6R3V5L CAP ALUM 310000UF 6.3V SCREW 1420400 Cornell Dubilier Electronics ( 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
CGS314U6R3V5L CAP ALUM 310000UF 6.3V SCREW 77830 Cornell Dubilier Electronics ( 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
CGS314U6R3V5L CAP ALUM 310000UF 6.3V SCREW 796200 Cornell Dubilier Electronics ( 1532+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
969789-5 Cables, Wires - Management Solid Tubing, Sleeving TUBING CORRUGATED 28.5MM 50M BLK