Location : Home > C > CGS333U016V2C
CGS333U016V2C
Share on FacebookShare on Facebook
CGS333U016V2C distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
CGS333U016V2C Aluminum Electrolytic Capacitors - Screw Terminal 33000uF 16V-10+75 80,000 Cornell Dubilier 2016+ New parts and in our stock enkaite Electronics Co., Ltd
CGS333U016V2C CAP ALUM 33000UF 16V SCREW 77970 Cornell Dubilier Electronics ( 2015+ Global & Immediately RENXIM Electronics Co.,Ltd.
CGS333U016V2C CAP ALUM 33000UF 16V SCREW 1444700 Cornell Dubilier Electronics ( 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
CGS333U016V2C CAP ALUM 33000UF 16V SCREW 894700 Cornell Dubilier Electronics ( NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.