Location : Home > C > CGS382T300V5L
CGS382T300V5L
Share on FacebookShare on Facebook
CGS382T300V5L distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
CGS382T300V5L CAP ALUM 3800UF 300V SCREW 603200 Cornell Dubilier Electronics ( 1532+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
CGS382T300V5L CAP ALUM 3800UF 300V SCREW 78890 Cornell Dubilier Electronics ( 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
CGS382T300V5L Aluminum Electrolytic Capacitors - Screw Terminal 3800uF 300V-10+50 80,000 Cornell Dubilier 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd
CGS382T300V5L Aluminum Electrolytic Capacitors - Screw Terminal 3800uF 300V-10+50 80,000 Cornell Dubilier 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com