Location : Home > C > CGS403U040V3C
CGS403U040V3C
Share on FacebookShare on Facebook
CGS403U040V3C distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
CGS403U040V3C ROHS 48050 originalne 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
CGS403U040V3C CAP ALUM 40000UF 40V SCREW 77710 Cornell Dubilier Electronics ( 2015+ Global & Immediately RENXIM Electronics Co.,Ltd.
CGS403U040V3C CAP ALUM 40000UF 40V SCREW 1222500 Cornell Dubilier Electronics ( 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
CGS403U040V3C CAP ALUM 40000UF 40V SCREW 703500 Cornell Dubilier Electronics ( NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
CGS403U040V3C Aluminum Electrolytic Capacitors - Screw Terminal 40000uF 40V-10+75 80,000 Cornell Dubilier 2016+ New parts and in our stock enkaite Electronics Co., Ltd
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
1300950225 Cables, Wires - Management Pulling, Support Grips GRIP PULL .75-1" DBL WEAVE 13"