Location : Home > C > CGS612U063R2C
CGS612U063R2C
Share on FacebookShare on Facebook
CGS612U063R2C distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
CGS612U063R2C Aluminum Electrolytic Capacitors - Screw Terminal 6100uF 63V-10+75 80,000 Cornell Dubilier 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
CGS612U063R2C CAP ALUM 6100UF 63V SCREW 21880 CDE 12+ call,60mins feedback SINLIN ELECTRONICS LIMITED Authorized Distributor
CGS612U063R2C Aluminum Electrolytic Capacitors - Screw Terminal 6100uF 63V-10+75 80,000 Cornell Dubilier 2013+ New parts and in our stock SIMEN Electronics Co.,Ltd
CGS612U063R2C Aluminum Electrolytic Capacitors - Screw Terminal 6100uF 63V-10+75 80,000 Cornell Dubilier 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd
CGS612U063R2C CAP ALUM 6100UF 63V SCREW 893100 Cornell Dubilier Electronics ( NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.