Location : Home > C > CGS671T500R5L
CGS671T500R5L
Share on FacebookShare on Facebook
CGS671T500R5L distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
CGS671T500R5L ROHS 48050 originalne 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
CGS671T500R5L CAP ALUM 670UF 500V SCREW 27485 CDE 12+ call,60mins feedback SINLIN ELECTRONICS LIMITED Authorized Distributor
CGS671T500R5L Aluminum Electrolytic Capacitors - Screw Terminal 670uF 500V-10+50 80,000 Cornell Dubilier 2013+ New parts and in our stock SIMEN Electronics Co.,Ltd
CGS671T500R5L Aluminum Electrolytic Capacitors - Screw Terminal 670uF 500V-10+50 80,000 Cornell Dubilier 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd
CGS671T500R5L CAP ALUM 670UF 500V SCREW 781300 Cornell Dubilier Electronics ( NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.