Location : Home > C > CGS851U100R2C
CGS851U100R2C
Share on FacebookShare on Facebook
CGS851U100R2C distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
CGS851U100R2C ROHS 48050 originalne 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
CGS851U100R2C CAP ALUM 850UF 100V SCREW 20380 CDE 12+ call,60mins feedback SINLIN ELECTRONICS LIMITED Authorized Distributor
CGS851U100R2C Aluminum Electrolytic Capacitors - Screw Terminal LYTIC 100V 850uF 80,000 Cornell Dubilier 2013+ New parts and in our stock SIMEN Electronics Co.,Ltd
CGS851U100R2C Aluminum Electrolytic Capacitors - Screw Terminal LYTIC 100V 850uF 80,000 Cornell Dubilier 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd
CGS851U100R2C CAP ALUM 850UF 100V SCREW 898700 Cornell Dubilier Electronics ( NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.