Location : Home > C > CGS901T250R2L
CGS901T250R2L
Share on FacebookShare on Facebook
CGS901T250R2L distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
CGS901T250R2L CAP ALUM 900UF 250V SCREW 15000 CDE 12+ call,60mins feedback SINLIN ELECTRONICS LIMITED Authorized Distributor
CGS901T250R2L Aluminum Electrolytic Capacitors - Screw Terminal 900uF 250V-10+50 80,000 Cornell Dubilier 2013+ New parts and in our stock SIMEN Electronics Co.,Ltd
CGS901T250R2L Aluminum Electrolytic Capacitors - Screw Terminal 900uF 250V-10+50 80,000 Cornell Dubilier 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd
CGS901T250R2L CAP ALUM 900UF 250V SCREW 687000 Cornell Dubilier Electronics ( NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
CGS901T250R2L ROHS 48050 originalne 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk