Location : Home > C > CK45-R3FD331K-NR
CK45-R3FD331K-NR
Share on FacebookShare on Facebook
CK45-R3FD331K-NR distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
CK45-R3FD331K-NR Ceramic Disc Capacitors 330pF 3000VDC 10 80,000 TDK 2016+ New parts and in our stock ENKAITE Technology Limited Violet888@foxmail.com
CK45-R3FD331K-NR 897846 13+ stock Feng Sheng Electronics Co., Ltd.
CK45-R3FD331K-NR CAP CER 330PF 3KV 10 RADIAL 497600 TDK Corporation 1532+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.