Location : Home > C > CL-827-DOM100-PC
CL-827-DOM100-PC
Share on FacebookShare on Facebook
CL-827-DOM100-PC distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
CL-827-DOM100-PC 13+ 0 Intematix Corporation 13+ Stock HK MILLION SUNSHINE TECHNOLOGY
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
350-10-141-00-106101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 41 Positions Header, Unshrouded Connector 0.100" (2.54mm) Surface Mount Gold
350-10-141-00-106101 Preci-Dip 157440 2016+ CONN HDR 41POS 0.100 SMD GOLD Unitronix Electronics Limited
350-10-141-00-106101 Preci-Dip 289210 2016+ CONN HDR 41POS 0.100 SMD GOLD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
860-10-028-40-001101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 28 Positions Header, Unshrouded Connector 0.039" (1.00mm) Surface Mount, Right Angle Gold
860-10-028-40-001101 Preci-Dip 157890 2016+ CONN HDR 28POS 1MM SMD R/A Unitronix Electronics Limited
860-10-028-40-001101 Preci-Dip 297790 2016+ CONN HDR 28POS 1MM SMD R/A Renxim Technology Limited. sales@renxim.com