Location : Home > C > CL-835-R100-XT
CL-835-R100-XT
Share on FacebookShare on Facebook
CL-835-R100-XT distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
CL-835-R100-XT 13+ 0 Intematix Corporation 13+ Stock HK MILLION SUNSHINE TECHNOLOGY
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
20021621-00044T4LF Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 44 Positions Header, Shrouded Connector 0.050" (1.27mm) Surface Mount Gold
20021621-00044T4LF Amphenol FCI 147660 2016+ HD EJECT SMT Unitronix Electronics Limited
TSS-107-01-S-D Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 14 Positions Header, Shrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
TSS-107-01-S-D Distributor 162270 newest for more pls inquire us now Microtranik Components Limited
TSS-107-01-S-D originalne 54805 12+ RoHS IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
TSS-107-01-S-D SAMTEC 98600 2016 Rohs.And.New European Union IC Industry Co.linda@ic-industry38.com
TSS-107-01-S-D STOCK 162270 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Co.,Ltd.
929836-09-21 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 42 Positions Header, Unshrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Tin-Lead
929836-09-21 3M 157260 2016+ CONN HEADER .100 DUAL STR 42POS Unitronix Electronics Limited
929836-09-21 3M 288710 2016+ CONN HEADER .100 DUAL STR 42POS Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
929836-09-21 3M (VA) 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
929836-09-21 3M (VA) 8000 2012+ CONN HEADER .100 DUAL STR 42POS SIMEN Electronics Co.,Ltd