Location : Home > C > CL21B102KCANNWC
CL21B102KCANNWC
Share on FacebookShare on Facebook
CL21B102KCANNWC distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
CL21B102KCANNWC CAP CER 1000PF 100V 10 X7R 0805 126000 Samsung Electro-Mechanics Amer N/A N/A Hongkong Inductors Limited
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
SO63-5-55-22-0 Cables, Wires - Management Solder Sleeve SOLDER SHIELD TERM 22 AWG LEAD