Location : Home > C > CM309A53.125MABJT
CM309A53.125MABJT
Share on FacebookShare on Facebook
CM309A53.125MABJT distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
CM309A53.125MABJT CRYSTAL 53.1250MHZ 18PF SMD 57419 Citizen Finedevice Co Ltd 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
32-8375-610C Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN IC DIP SOCKET 32POS GOLD
32-8375-610C Aries Electronics 147850 2016+ CONN IC DIP SOCKET 32POS GOLD Unitronix Electronics Limited
32-8375-610C Aries Electronics 297800 2016+ CONN IC DIP SOCKET 32POS GOLD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com