Location : Home > C > CMF07620R00GKBF
CMF07620R00GKBF
Share on FacebookShare on Facebook
CMF07620R00GKBF distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
CMF07620R00GKBF RES 620 OHM 1/2W 2 AXIAL 675500 Vishay Dale Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
RNC50H3742FRRE6 Resistors Through Hole Resistors RES 37.4K OHM 1/10W 1% AXIAL
RNC50H3742FRRE6 IC 40790 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
RNC50H3742FRRE6 NEW 97910 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
RNC55H80R6FMRSL Resistors Through Hole Resistors RES 80.6 OHM 1/8W 1% AXIAL
RNC55H80R6FMRSL IC 40620 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
RNC55H80R6FMRSL NEW 88710 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
RNC55K4641FSRE6 Resistors Through Hole Resistors RES 4.64K OHM 1/8W 1% AXIAL
RNC55K4641FSRE6 IC 40670 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
RNC55K4641FSRE6 NEW 78250 2016+ 2016+ Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
RLR07C2373FRRSL Resistors Through Hole Resistors RES 237K OHM 1% 1/4W AXIAL
RLR07C2373FRRSL IC 58440 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
RLR07C2373FRRSL NEW 88970 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
CW01035K00JE73 Resistors Through Hole Resistors RES 35K OHM 13W 5% AXIAL
CW01035K00JE73 IC 39340 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
CW01035K00JE73 NEW 78810 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
CW01035K00JE73 Vishay Dale 1323700 2015+ RES 35K OHM 10W 5 AXIAL Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
LC72725KV-MPB-E RF/IF and RFID RF Demodulators RF Demodulator IC 16-LSSOP (0.173", 4.40mm Width)
LC72725KV-MPB-E IC 58560 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
LC72725KV-MPB-E NEW 99130 18+ Original package well RENXIM Electronics Co.,Ltd.
LC72725KV-MPB-E NEW 99130 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
LC72725KV-MPB-E ON Semiconductor 3000 2013+ QINYUAN ELECTRONICS (HK) LIMITED(xyic@vip.qq.com)
1513433-1 RF/IF and RFID RF Antennas 1.9GHz Chip RF Antenna 1.85GHz ~ 1.99GHz Solder Surface Mount