Location : Home > C > CMF552K1000FKBF
CMF552K1000FKBF
Share on FacebookShare on Facebook
CMF552K1000FKBF distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
CMF552K1000FKBF RES 2.1K OHM 1/2W 1 AXIAL 1246800 Vishay Dale RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
RLR07C4992FMRSL Resistors Through Hole Resistors RES 49.9K OHM 1% 1/4W AXIAL
RLR07C4992FMRSL NEW 88170 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
RLR07C4992FMRSL Vishay 68000 n/a n/a HongKong Wanghua Technology Limited
CMF553K4800DHBF Resistors Through Hole Resistors RES 3.48K OHM 1/2W .5% AXIAL
CMF553K4800DHBF IC 37770 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
CMF553K4800DHBF NEW 89250 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
CMF553K4800DHBF Vishay Dale 1535900 2015+ RES 3.48K OHM 1/2W .5 AXIAL Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
CMF553K4800DHBF Vishay Dale 589000 RES 3.48K OHM 1/2W .5 AXIAL Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
RLR07C4701GSRE6 Resistors Through Hole Resistors RES 4.7K OHM 2% 1/4W AXIAL
RLR07C4701GSRE6 IC 58230 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
RLR07C4701GSRE6 NEW 88190 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
AP101 1K J Resistors Through Hole Resistors RES 1K OHM 100W 5% TO-247