Location : Home > C > CMF552M1500FKBF
CMF552M1500FKBF
Share on FacebookShare on Facebook
CMF552M1500FKBF distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
CMF552M1500FKBF Metal Film Resistors - Through Hole 1/4watt 2.15Mohms 1 80000 Vishay/Dale 2012+ New parts and Stock on hand Topic Electronics Co.,Ltd
CMF552M1500FKBF RES 2.15M OHM 1/2W 1 AXIAL 1448700 Vishay Dale 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
CMF552M1500FKBF RES 2.15M OHM 1/2W 1 AXIAL 701800 Vishay Dale Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
RS01A1K500FS70 Resistors Through Hole Resistors RES 1.5K OHM 1W 1% WW AXIAL