Location : Home > C > CMF552R2000JKRE
CMF552R2000JKRE
Share on FacebookShare on Facebook
CMF552R2000JKRE distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
CMF552R2000JKRE RES 2.2 OHM 1/2W 5 AXIAL 888300 Vishay Dale NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
H49K31BZA Resistors Through Hole Resistors RES 9.31K OHM 1/2W 0.1% AXIAL
H49K31BZA NEW 77290 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
CMF55604K00BERE70 Resistors Through Hole Resistors RES 604K OHM 1/2W .1% AXIAL
CMF55604K00BERE70 IC 37500 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
CMF55604K00BERE70 NEW 98350 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
CMF55604K00BERE70 Vishay Dale 1324600 2015+ RES 604K OHM 1/2W .1 AXIAL Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
CMF55604K00BERE70 Vishay Dale 675000 2015+ RES 604K OHM 1/2W .1 AXIAL Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
RNR55K1002FMRE6 Resistors Through Hole Resistors RES 10K OHM 1/8W 1% AXIAL
RNR55K1002FMRE6 IC 58920 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
RNR55K1002FMRE6 NEW 78930 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
40J125 Resistors Through Hole Resistors RES 125 OHM 10W 5% AXIAL
40J125 Ohmite 773000 RES 125 OHM 10W 5 AXIAL Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
40J125 Ohmite 80000 2012+ Wirewound Resistors - Through Hole 10watt 125ohm 5 Axial Power Agency Co.,Ltd