Location : Home > C > CMF55575R00FKBF
CMF55575R00FKBF
Share on FacebookShare on Facebook
CMF55575R00FKBF distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
CMF55575R00FKBF RES 575 OHM 1/2W 1 AXIAL 1508500 Vishay Dale 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
CW01082R00KE73 Resistors Through Hole Resistors RES 82 OHM 13W 10% AXIAL
CW01082R00KE73 NEW 77990 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
CW01082R00KE73 Vishay Dale 1525500 2015+ RES 82 OHM 10W 10 AXIAL Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
CW01082R00KE73 Vishay Dale 677600 2015+ RES 82 OHM 10W 10 AXIAL Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
H4P169RDCA Resistors Through Hole Resistors RES 169 OHM 1W 0.5% AXIAL
H4P169RDCA NEW 77970 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
LVM5FB10L0 Resistors Through Hole Resistors RES CERAMIC .01 OHM 5W 1% VERT
LVM5FB10L0 IC 40440 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
LVM5FB10L0 NEW 87310 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
LVM5FB10L0 Stackpole Electronics Inc 1230000 2015+ RES CERAMIC .01 OHM 5W 1 VERT Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
RNC55H1430FSRSL Resistors Through Hole Resistors RES 143 OHM 1/8W 1% AXIAL
RNC55H1430FSRSL IC 40260 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
RNC55H1430FSRSL NEW 87930 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
H4150KBDA Resistors Through Hole Resistors RES 150K OHM 1/2W 0.1% AXIAL
H4150KBDA NEW 77950 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
RNC55H6421BSRSL Resistors Through Hole Resistors RES 6.42K OHM 1/8W .1% AXIAL
RNC55H6421BSRSL IC 40240 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
RNC55H6421BSRSL NEW 78670 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
RS0051R000FE73 Resistors Through Hole Resistors RES 1.0 OHM 5W 1% WW AXIAL