Location : Home > C > CMF607K5000CEEB
CMF607K5000CEEB
Share on FacebookShare on Facebook
CMF607K5000CEEB distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
CMF607K5000CEEB RES 7.5K OHM 1W 0.25 AXIAL 1424400 Vishay Dale 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
CMF607K5000CEEB RES 7.5K OHM 1W 0.25 AXIAL 798100 Vishay Dale NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
CMF607K5000CEEB 15+ 800,000 Vishay/Dale 15+ New parts and Stock on hand TPC Global Service Co.Ltd.
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
767161512G Resistors Resistor Networks, Arrays RES ARRAY 15 RES 5.1K OHM 16SOIC