Location : Home > C > CMF6512R100FKBF
CMF6512R100FKBF
Share on FacebookShare on Facebook
CMF6512R100FKBF distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
CMF6512R100FKBF RES 12.1 OHM 1.5W 1 AXIAL 1426000 Vishay Dale RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
CMF6512R100FKBF RES 12.1 OHM 1.5W 1 AXIAL 899400 Vishay Dale Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
RS02B1K800FS70 Resistors Through Hole Resistors RES 1.8K OHM 3W 1% WW AXIAL