Location : Home > C > CMF7010M000FKBF
CMF7010M000FKBF
Share on FacebookShare on Facebook
CMF7010M000FKBF distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
CMF7010M000FKBF Metal Film Resistors - Through Hole 1watt 10Mohms 1 800,000 Vishay/Dale 15+ New parts and Stock on hand Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
CMF7010M000FKBF 15+ 800,000 Vishay/Dale 15+ New parts and Stock on hand TPC Global Service Co.Ltd.
CMF7010M000FKBF RES 10M OHM 1.75W 1 AXIAL 1427900 Vishay Dale 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
CMF7010M000FKBF Metal Film Resistors - Through Hole 1watt 10Mohms 1 800,000 Vishay/Dale 15+ New parts and Stock on hand SIMEN Electronics Co.,Ltd
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
1-2176092-9 Resistors Chip Resistor - Surface Mount RES SMD 1.02K OHM 0.1% 1/4W 0805
1-2176092-9 IC 56120 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1-2176092-9 TE Connectivity AMP Connectors 1513300 2015+ RES SMD 1.02K OHM 0.1 1/4W 0805 Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
1-2176092-9 TE Connectivity AMP Connectors 783100 1534+ RES SMD 1.02K OHM 0.1 1/4W 0805 AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
1-2176092-9 TE Connectivity AMP Connectors 878300 2015+ RES SMD 1.02K OHM 0.1 1/4W 0805 Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com