Location : Home > C > CMF7018R700FKBF
CMF7018R700FKBF
Share on FacebookShare on Facebook
CMF7018R700FKBF distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
CMF7018R700FKBF RES 18.7 OHM 1.75W 1 AXIAL 1328900 Vishay Dale RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
CMF7018R700FKBF RES 18.7 OHM 1.75W 1 AXIAL 681300 Vishay Dale Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
RS02B6K800FE70 Resistors Through Hole Resistors RES 6.8K OHM 3W 1% WW AXIAL
RS02B6K800FE70 IC 40760 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
RS02B6K800FE70 NEW 88730 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
RS02B6K800FE70 Vishay Dale 1443900 2015+ RES 6.8K OHM 3W 1 WW AXIAL Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com