Location : Home > C > CN0966B16G24P8Y040
CN0966B16G24P8Y040
Share on FacebookShare on Facebook
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
5-146480-9 Connectors, Interconnects Rectangular - Board to Board Connectors - Board Spacers, Stackers CONN HEADER 9POS .100" STACKER
PKG.M0.9SL.LB Connectors, Interconnects Circular Connectors 9 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Solder Cup Gold
AIT6CGMSS2-14S-2SS Connectors, Interconnects Circular Connectors ER 4C 4#16S PIN PLUG
FCC17A15PC290 Connectors, Interconnects D-Sub Connectors 15 Position D-Sub Plug, Male Pins Connector, Through Hole, Right Angle Solder
FTMH-159-03-L-DV Connectors, Interconnects Rectangular - Board to Board Connectors - Headers, Male Pins CONN HEADER 118POS DUAL 1MM SMD
TVPS00RF-23-53BD Connectors, Interconnects Circular Connectors - Housings TV 53C 53#20 SKT RECP
PT06A-20-16S(025) Connectors, Interconnects Circular Connectors 16 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Solder Cup Gold
TV06DT-21-16BB Connectors, Interconnects Circular Connectors - Housings TV 16C 16#16 SKT PLUG
MS3100E20-8S Connectors, Interconnects Circular Connectors 6 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Solder Cup Silver
TV07RL-15-5AA Connectors, Interconnects Circular Connectors - Housings TV 5C 5#16 PIN J/N RECP
TVP00RW-11-2HB-LC Connectors, Interconnects Circular Connectors - Housings TV 2C 2#16 PIN RECP
ACS06F18-4PX-003 Connectors, Interconnects Circular Connectors AC 4C 4#16 PIN PLUG
557563-1 Connectors, Interconnects Modular Connectors - Jacks CONN MOD JACK 8P8C R/A UNSHLD
10021246-114LF Connectors, Interconnects Modular Connectors - Jacks CONN MOD JACK 8P8C R/A SHIELDED
M83723/76R2039N-LC Connectors, Interconnects Circular Connectors - Housings 39 Position Circular Connector Plug for Male Contacts Free Hanging (In-Line)
6-292215-6 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Adapters 16 Position Adapter Connector Plug, Male Pins To Plug, Male Pins 0.059" (1.50mm)