Location : Home > C > CR11-52F-20.0A-R01CV-V
CR11-52F-20.0A-R01CV-V
Share on FacebookShare on Facebook
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
M39003/01-7043/HSD Capacitors Tantalum Capacitors CAP TANT 220UF 10% 10V AXIAL
M39003/01-7043/HSD IC 58840 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
M39003/01-7043/HSD NEW 88650 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
M39003/01-2662/TR Capacitors Tantalum Capacitors CAP TANT 15UF 20% 75V AXIAL
M39003/01-2662/TR IC 59050 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
M39003/01-2662/TR NEW 78570 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
T97V477K004CAB Capacitors Tantalum Capacitors CAP TANT 470UF 4V 10% 2917
T97V477K004CAB NEW 89210 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
T97V477K004CAB Vishay Sprague 790000 1525+ CAP TANT 470UF 4V 10 2917 Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
T97V477K004CAB Vishay Sprague 900000 NEW RoHS CAP TANT 470UF 4V 10 2917 FindCores Electronics Inc.
GEN28033 Capacitors Trimmers, Variable Capacitors CAP TRIM 1-28PF 1KV SURF MOUNT
GEN28033 Sprague-Goodman 905300 NEW RoHS CAP TRIM 1-28PF 1KV SURF MOUNT FindCores Electronics Inc.
FA1-B0-16-815-32A-BG Circuit Protection Circuit Breakers BREAKER, 1POLE 150A 125VDC
FA1-B0-16-815-32A-BG IC 58340 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
UPG66-25675-11 Circuit Protection Circuit Breakers CIRCUIT BREAKER MAG-HYDR LEVER
UPG66-25675-11 IC 40420 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
UPG66-25675-11 NEW 77530 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
L25S125.V Circuit Protection Electrical, Specialty Fuses FUSE CARTRIDGE 125A 250VAC/VDC
BK/HMG Circuit Protection Fuseholders FUSE HOLDER CART 32V 20A IN LINE
BK/GLQ-4 Circuit Protection Electrical, Specialty Fuses FUSE CARTRIDGE 4A 300VAC NON STD