Location : Home > C > CRCW020115R4FNED
CRCW020115R4FNED
Share on FacebookShare on Facebook
CRCW020115R4FNED distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
CRCW020115R4FNED RES SMD 15.4 OHM 1 1/20W 0201 499700 Vishay Dale 1536+ new in stock Alphatek Technology Limited
CRCW020115R4FNED Thick Film Resistors - SMD 1/20watt 15.4ohms 1 200ppm 80000 Vishay/Dale 2016+ New & Original parts and in ou enkaite Electronics Co., Ltd
CRCW020115R4FNED Thick Film Resistors - SMD 1/20watt 15.4ohms 1 200ppm 80000 Vishay/Dale 2012+ New parts and Stock on hand Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com