Location : Home > C > CRCW020122K6FKED
CRCW020122K6FKED
Share on FacebookShare on Facebook
CRCW020122K6FKED distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
CRCW020122K6FKED 2012+ 80000 Vishay/Dale 2012+ New parts and Stock on hand SIMEN Electronics Co.,Ltd
CRCW020122K6FKED Thick Film Resistors - SMD 1/20watt 22.6Kohms 1 100ppm 80000 Vishay/Dale 2012+ New parts and Stock on hand Topic Electronics Co.,Ltd
CRCW020122K6FKED Thick Film Resistors - SMD 1/20watt 22.6Kohms 1 100ppm 80000 Vishay/Dale 2016+ New & Original parts and in ou enkaite Electronics Co., Ltd
CRCW020122K6FKED RES SMD 22.6K OHM 1 1/20W 0201 901000 Vishay Dale 17+/18+ Shipping Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
CRCW020122K6FKED RES SMD 22.6K OHM 1 1/20W 0201 901000 Vishay Dale NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.