Location : Home > C > CRCW020123K2FKED
CRCW020123K2FKED
Share on FacebookShare on Facebook
CRCW020123K2FKED distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
CRCW020123K2FKED Thick Film Resistors - SMD 1/20watt 23.2Kohms 1 100ppm 80000 Vishay/Dale 2012+ New parts and Stock on hand Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
CRCW020123K2FKED RES SMD 23.2K OHM 1 1/20W 0201 700600 Vishay Dale NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
CRCW020123K2FKED RES SMD 23.2K OHM 1 1/20W 0201 595400 Vishay Dale 1536+ new in stock Alphatek Technology Limited
CRCW020123K2FKED Thick Film Resistors - SMD 1/20watt 23.2Kohms 1 100ppm 80000 Vishay/Dale 2016+ New & Original parts and in ou enkaite Electronics Co., Ltd
CRCW020123K2FKED Thick Film Resistors - SMD 1/20watt 23.2Kohms 1 100ppm 80000 Vishay/Dale 2012+ New parts and Stock on hand Global Thunder Electronics Co.,Ltd
CRCW020123K2FKED Thick Film Resistors - SMD 1/20watt 23.2Kohms 1 100ppm 80000 Vishay/Dale 2012+ New parts and Stock on hand PXT Direct Electronics Co.,Ltd
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
DZ080-3 Power Supplies - External/Internal (Off-Board) AC DC Converters AC/DC CONVERTER 5V 12V 85W