Location : Home > C > CRCW020131R6FNED
CRCW020131R6FNED
Share on FacebookShare on Facebook
CRCW020131R6FNED distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
CRCW020131R6FNED RES SMD 31.6 OHM 1 1/20W 0201 577000 Vishay Dale 1536+ new in stock Alphatek Technology Limited
CRCW020131R6FNED Thick Film Resistors - SMD 1/20watt 31.6ohms 1 200ppm 80000 Vishay/Dale 2016+ New & Original parts and in ou enkaite Electronics Co., Ltd
CRCW020131R6FNED Thick Film Resistors - SMD 1/20watt 31.6ohms 1 200ppm 80000 Vishay/Dale 2012+ New parts and Stock on hand Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com