Location : Home > C > CRCW020134R8FNED
CRCW020134R8FNED
Share on FacebookShare on Facebook
CRCW020134R8FNED distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
CRCW020134R8FNED RES SMD 34.8 OHM 1 1/20W 0201 576700 Vishay Dale 1536+ new in stock Alphatek Technology Limited
CRCW020134R8FNED Thick Film Resistors - SMD 1/20watt 34.8ohms 1 200ppm 80000 Vishay/Dale 2016+ New & Original parts and in ou enkaite Electronics Co., Ltd