Location : Home > C > CRCW020139R2FNED
CRCW020139R2FNED
Share on FacebookShare on Facebook
CRCW020139R2FNED distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
CRCW020139R2FNED RES SMD 39.2 OHM 1 1/20W 0201 576100 Vishay Dale 1536+ new in stock Alphatek Technology Limited
CRCW020139R2FNED Thick Film Resistors - SMD 1/20watt 39.2ohms 1 200ppm 80000 Vishay/Dale 2016+ New & Original parts and in ou enkaite Electronics Co., Ltd