Location : Home > C > CRCW0201487KFNED
CRCW0201487KFNED
Share on FacebookShare on Facebook
CRCW0201487KFNED distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
CRCW0201487KFNED RES SMD 487K OHM 1 1/20W 0201 777500 Vishay Dale 1536+ new in stock Alphatek Technology Limited
CRCW0201487KFNED RES SMD 487K OHM 1 1/20W 0201 1432700 Vishay Dale 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
HN28-3-A+ Power Supplies - External/Internal (Off-Board) AC DC Converters AC/DC CONVERTER 28V 84W