Location : Home > C > CRCW08052R74FNEA
CRCW08052R74FNEA
Share on FacebookShare on Facebook
CRCW08052R74FNEA distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
CRCW08052R74FNEA RES SMD 2.74 OHM 1 1/8W 0805 1413900 Vishay Dale 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
CRCW08052R74FNEA Thick Film Resistors - SMD 1/8watt 2.74ohms 1 200ppm 80000 Vishay/Dale 2012+ New parts and Stock on hand Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com