Location : Home > C > CRCW0805475RFKTA
CRCW0805475RFKTA
Share on FacebookShare on Facebook
CRCW0805475RFKTA distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
CRCW0805475RFKTA N/A 25000 VISHAY 14-15+ INSTOCK Nego IC Co.Doris@negoic.com
CRCW0805475RFKTA Thick Film Resistors - SMD 1/8watt 475ohms 1 100ppm 80000 Vishay/Dale 2012+ New parts and Stock on hand Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
CRCW0805475RFKTA ROHS 48050 originalne 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
CRCW0805475RFKTA RoHS Compliant 37415 14+ Good,Always Ready FindCores Electronics Global Distributor
CRCW0805475RFKTA RES SMD 475 OHM 1 1/8W 0805 782900 Vishay Dale 1536+ new in stock Alphatek Technology Limited