Location : Home > C > CRCW08054R99FNEA
CRCW08054R99FNEA
Share on FacebookShare on Facebook
CRCW08054R99FNEA distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
CRCW08054R99FNEA Thick Film Resistors - SMD 1/8watt 4.99ohms 1 200ppm 80000 Vishay/Dale 2012+ New parts and Stock on hand Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
CRCW08054R99FNEA ROHS 48050 originalne 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
CRCW08054R99FNEA RES SMD 4.99 OHM 1 1/8W 0805 1534600 Vishay Dale 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
CRCW08054R99FNEA RES 4.99 OHM 1/8W 1 0805 SMD 11690 Vishay 12+ call,60mins feedback SINLIN ELECTRONICS LIMITED Authorized Distributor