Location : Home > C > CRCW080554K9FKTA
CRCW080554K9FKTA
Share on FacebookShare on Facebook
CRCW080554K9FKTA distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
CRCW080554K9FKTA RES SMD 54.9K OHM 1 1/8W 0805 605200 Vishay Dale 1536+ new in stock Alphatek Technology Limited
CRCW080554K9FKTA Thick Film Resistors - SMD 1/8watt 54.9Kohms 1 100ppm 80000 Vishay/Dale 2016+ New & Original parts and in ou enkaite Electronics Co., Ltd
CRCW080554K9FKTA Thick Film Resistors - SMD 1/8watt 54.9Kohms 1 100ppm 80000 Vishay/Dale 2012+ New parts and Stock on hand TPC Global Service Co.Ltd.