Location : Home > C > CRCW080556K2FKTA
CRCW080556K2FKTA
Share on FacebookShare on Facebook
CRCW080556K2FKTA distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
CRCW080556K2FKTA RoHS Compliant 38215 14+ Good,Always Ready FindCores Electronics Global Distributor
CRCW080556K2FKTA RES SMD 56.2K OHM 1 1/8W 0805 604500 Vishay Dale 1536+ new in stock Alphatek Technology Limited
CRCW080556K2FKTA Thick Film Resistors - SMD 1/8watt 56.2Kohms 1 100ppm 80000 Vishay/Dale 2012+ New parts and Stock on hand Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com