Location : Home > C > CRCW08055R76FNEA
CRCW08055R76FNEA
Share on FacebookShare on Facebook
CRCW08055R76FNEA distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
CRCW08055R76FNEA RES SMD 5.76 OHM 1 1/8W 0805 1532200 Vishay Dale 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
VS3-C1-K2-H333-00-CE IC 59040 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
PXCM0324WS3P3A Power Supplies - Board Mount DC DC Converters DC/DC CONVERTER 3.3V 1A PCB
REC3-4809DRW/H6/A/SMD/CTRL-R Power Supplies - Board Mount DC DC Converters CONV DC/DC 3W 36-72VIN +/-09VOUT
CB1-24V Relays Power Relays, Over 2 Amps Automotive Relay SPDT (1 Form C) 24VDC Coil Socketable
CB1-24V Panasonic 3000 12+ RELAY AUTOMOTIVE SPDT 20A 24V SINLIN ELECTRONICS LIMITED Authorized Distributor
CB1-24V Panasonic Electric Works 8000 16+ RELAY AUTOMOTIVE SPDT 20A 24V Power Agency Co.,Ltd